Natuurlijk is iedereen het onderhand wel een beetje zat die kou en het sombere weer, ik tenminste wel, kan er ook slecht tegen maar afgelopen maandag was het opeens heerlijk weer.
Ik had ’s morgens een interview om 9 uur en de dames waar ik moest zijn zaten heerlijk in de tuin met de zon op het terras. Ik nam plaats met mijn gezicht naar de zon toe.
“Je zit zo wel in de zon te kijken” zei een van de twee dames, “is dat niet lastig om te schrijven”.
Ja zei ik, dat is zeker zo, maar ik vind het zo ontzettend lekker die zon en ik bleef gewoon zitten.
Eigenlijk moest ik na het verven van gisteren nog in huis opruimen maar ik dacht, laat maar, ik ga lekker eerst een eind fietsen en dat deed ik, door de polder fietsen en genieten van alles wat er te zien was, alles is groen, bruist en leeft.
Even combineren met een paar boodschappen die ik nog moest doen. Thuisgekomen had ik energie voor 10 en begon meteen al die vieze ramen binnen en buiten te zemen,mijn vensterbanken weer installeren en ook nog een uurtje in het zonnetje zitten lezen en buiten eten, hoe heerlijk kan je het dan hebben.
Eigenlijk is de zon voor mij het beste medicijn dat ik kan hebben, ik word er weer vrolijk van, actief en gun mezelf ook tijd om in het zonnetje te gaan zitten. Ik teken er zo nog een aantal maanden zon bij ;).
Vandaag wordt een zonnige dag. Pak een relaxstoel en ga dichtbij je vijver zitten. Misschien wordt het je meest ontspannen dag van het jaar 🙂
Ehhhhh ja dat kwam er ff niet van haha. Bij moeders in de tuin wezen werken,was hard nodig en prachtig weer om het te doen.
Wat een heerlijk vrolijk logje! Wat de zon inderdaad al niet voor een mens doet! Heerlijk!
Ik hoop dat ze allemaal ongelijk hebben en we een hele mooie zomer krijgen, na de extreme winter en het rare voorjaar zou dat zeer welkom zijn neem ik aan…!
Ik hoop het ook hoor, lijkt me heerlijk een long hot summer.
Als ik het weerbericht gisteren goed begreep, krijgen we een aantal mooie dagen, zonder regen. Dus dat wordt genieten voor je.
Ik hoop het ook, ga volgende week 4 dagen naar Valkenburg dus dat zou mooi uitkomen dan.
Tja, de zon… het begint een begerenswaardig relikwie te worden. Eergisteren zou ik in de tuin. Begint het te regenen. Ach, wat was ik bedroefd. Want nu hoef…..ehh kon ik niet schoffelen.
Vandaag houdt niets me meer tegen. Maar ja, nu steekt de wind op. Whahahahahaha….erg he?
Heel erg, smoesjes hoor het was prachtig tuinweer vandaag haha.
Neem een Hulk als man?
Dan heb je ALtijd de zon in huis!
Pff Ik word soms al zo moe van mezelf, een Hulk als man lijkt me nog veel vermoeiender haha niet aan beginnen dus maar.
Ik ben ook iemand die op zonne-energie leeft 😉 Hopelijk blijft de zon nu inderdaad schijnen