Als ik door de polder fiets kan ik er gewoon niet omheen. Love is in the air. Waar ik ook kijk zie ik baltsende watervogels, vogels die nesten aan het bouwen zijn. Zag zelfs al een zwaan op een nest zitten, best vroeg denk ik.
Vanmiddag bij mijn moeder op de grote ijsbaan achter haar huis leek het wel het Zwanenmeer. Een kleine 20 zwanen zwommen er waaronder een aantal stellen die aan het baltsen waren.
Ook zwanen die hun territorium verdedigde en aan het vechten zijn.
Maar prachtig om een tijdje naar te gaan staan kijken op een mooie zonnige dag in maart.
En natuurlijk vormden de zwanen ook een hart zonder zich ook maar iets van me aan te trekken……
Dat zal over zo’n 38 dagen weer heel wat jonge zwaantjes opleveren in de polder denk ik zomaar..
Prachtige foto’s Anneke .De lente lokt en roept
Lieve groetjes, Ria
Dank je wel. Ja het was ook een heel mooi gezicht al die zwanen.
Wat een prachtige foto’s.
Dank je wel……
Mooie nieuwe blog-profiel foto. liefdeshartjes.
Ja die vond ik wel leuk op deze dag. Had mijn foto nu wel lang genoeg gezien 🙂
Steeds meer lentegevoel krijg ik, zeker bij deze foto’s. Prachtig!
Dank je wel Trees.
Leuke foto’s!
Je maakt mij helemaal blij.
Vrolijke groet,
Altijd mooi om iemand een blij gevoel te geven toch…….
Prachtig Anneke, foto’s om vrolijk van te worden hoor.
Dank je wel Edward, was ook wel een prachtig gezicht al die zwanen.
Wat een fantástische serie foto’s! ik heb 3 weken geleden moeder gans al met 6 van die kleine bolletjes wol zien lopen. De zwanen heb ik nog niet gezien, die hebben blijkbaar een nieuwe plek gevonden voor hun nest.
Ja de Nijlganzen heb ik ook al gezien met jongen. Zo’n mooi gezicht. De zwanen duurt nog wel ff voordat die er zijn.
Prachtige foto’s weer Anneke!! En ja, zo mooi om te zien dat de lente er echt aan zit te komen, al voelen wij dat nog niet, aan de lengte van de dagen zien we het gelukkig wel.
Het blijft nog een beetje koud van mij zou het wel wat warmer mogen worden. Nu wel lekker lang licht inmiddels.
Prachtig gewoon
Dank je wel…..