Een titel die je op twee manieren kan lezen, probeer het maar uit en eigenlijk gold het vanmiddag op beide manieren voor mij.
Het was een tijd geleden dat ik haar muziek opgezet had en dit weer vandaag, schitterend toch, zon, beetje vriezend dus lekker de polder in gaan fietsen.
Na mijn werk meteen op de fiets gestapt, onderweg zag ik al veel watervogels op het ijs proberen te lopen, glijden, schaatsbewegingen maken, ja dan geniet ik hoor.
Natuurlijk onderweg afgestapt en wat foto’s gemaakt hier en daar, het weer leende zich er weer eens voor en had er ook weer helemaal zin in.
Ik bloei altijd op met een zonnetje er bij en hoewel mijn stem het ongeveer begeven heeft en mijn keel aanvoelt als schuurpapier denk ik dat ik buiten toch het beste af was. Gezonde vrieslucht en in beweging zijn.
Van de week zag ik bij Zeeman zo’n schattig rompertje met broekje erbij. Op het rompertje stond “Will you be my valentine” . Ik kon het echt niet laten hangen dus vandaag even bij Yenthe gebracht. Chantal vond het zo leuk, ze zei, sttt niks tegen Peter zeggen dan doe ik het aan op Valentines dag…. zo leuk toch. Even maar niet geknuffeld vandaag met misschien al die ziektekiemen bij me.
Via een lange omweg door de polder weer naar huis gefietst. Lekker de verwarming aan, warm kopje thee genomen en mijn foto’s gaan zitten bekijken en bewerken.
Het zonnetje schijnt zo lekker in huis en dan de muziek van Katie Melua er bij aan. Ooit kreeg ik van een man een bestand met allemaal Katie Melua muziek opgestuurd en op een of andere manier vind ik dat altijd passen bij mooi weer, lekker zonnetje in huis, bezig zijn met foto’s bewerken. Ja dat is het wel helemaal voor me dan……
Laat dit weer nog maar een poosje blijven hoor, van mij mag het……….
Mooie foto’s en altijd leuke rompertjes met opdruk en vooral als het bijna Valentijn is
Ja mijn schoondochter wilde het dan aantrekken dus mijn zoon mocht niet weten wat ik gegeven had en hij was zo nieuwsgierig.
Ik zou zoiets ook niet kunnen laten hangen hoor! Super 🙂
Een leuke verrassing voor 14 februari voor haar vader haha.
Grappig zo’n rompertje mooi op tijd. En je foto’s zijn weer prachtig, wat hebben de woerden nu ook mooie kleuren, ze vallen wel op bij de wijfjes!
Ja zeker met die zon er op vond ik ze zo mooi glanzen die koppen van die eenden.
Je hebt helemaal gelijk Anneke, ik heb dit weer ook liever dan regen en harde wind. Tegen een beetje kou kan je je kleden toch? Mooie foto’s van onze gevederde vrienden.
Dank je wel…… ja als ze zon schijnt lijkt de wereld weer anders.
Ik sluit me helemaal aan bij jouw laatste zin, héérlijk en ook wij hebben lekker buiten genoten. Kathie Melua moet ik ook weer eens “afstoffen, tijd niet gedraaid en het is nou juist een lekkere CD. Wat zijn ze leuk he die pakjes voor die kleintjes met de meest leuke teksten erop. Dit is wel héél erg leuk en toepasselijk.
Het is heerlijke muziek om zo nu en dan naar te luisteren tijdens wat klooien op de computer…….Ja ik moet me inhouden haha.. zo schattig al die kleine kleertjes.
Dat is een kwaaltje dat alle oma’s hebben;-)
Ze had het gisteren op Valentine’s dag aan even via de telefoon gekeken, zo schattig toch…..
smelten natuurlijk
Helemaal …..
pak ff een dweiltje;-)
Wat leuk dat rompertje. En zon is ook mijn ding, maar met dit weer achter glas, zodat ik die koude wind niet voel 🙂
Ja als de zon schijnt ga ik gauw fietsen hoor, wind maakt me dan niet zoveel uit. Ik heb natuurlijk wel makkelijke praten met mijn ondersteuning op de fiets….