Vanmorgen na mijn werk even een bakje bij de Hema gedaan en daarna bij zoonlief in de tuin gaan werken een poosje. Aan sommige klusjes komen ze niet zo snel toe dus had ik aangeboden in hun vakantie even wat te gaan snoeien en wieden. Weet wel hoe ze het hebben willen.
Beetje onkruid weghalen en de schermen met hedera die ze dit jaar neergezet hebben vlechten. De uitlopers tussen de ijzers door vlechten. Best een leuk werkje om te doen zeker met zo’n zonnige dag als vandaag.
Halverwege even een bakje thee genomen en ik wil mijn telefoon pakken en denk, verrek waar is dat ding nou gebleven.
Alle zakken nagekeken, tas, door het huis gelopen maar nergens te zien. Op ’t laatst met de huistoon even mijn eigen nummer gebeld, dacht misschien hoor ik dan waar hij ligt.
Maar ik hoor helemaal niets tot opeens een stem zegt “met Els” . He, ik ben helemaal verrast en zeg, ik bel mijn eigen telefoon. Ja zegt de stem, ik ben van de Hema we hebben uw telefoon gevonden. OkĆ© dus daar had ik hem laten liggen en weet ook weer hoe het ging. Had nog een broodje meegenomen om bij Peter in de tuin te eten en wilde eerst met mijn pinpas betalen zoals ik bijna alles altijd pin maar toen dacht ik 40 cent dat betaal ik wel contant. Dus mijn telefoon waar mijn bankpas inzit waarschijnlijk op de toonbank gelegd. Kan hem ook op mijn tafel hebben laten liggen na mijn kopje koffie dat iemand hem afgegeven heeft. Hoe hij er kwam wist dat meisje achter de kassa ook niet. Maar hoe dan ook, ik was hem in ieder geval niet kwijt.
Ik heb wel iemand gebeld die in uw telefoon stond bij de medische ID, zei Els nog. Dat nummer kunnen ze altijd bellen zonder een code te hoeven invoeren. En dat was Peter zijn nummer, ze hadden een bericht ingesproken op de voicemail.
Mijn telefoon zou ik ook wel vervelend gevonden hebben natuurlijk maar vooral mijn bankpas en ov chipkaart die er inzitten raak ik niet graag kwijt. Al valt er deze maand weinig te plunderen op mijn rekening nadat ik net 335,00 eigen risico heb moeten betalen haha.
Maar goed een paar uur later ga ik hem ophalen en bedank ze hartelijk voor de service en ga weer naar huis. Peter had inmiddels al weer een appje gestuurd van laat even weten als je de telefoon opgehaald heb bij de Hema.
Als ik thuis ben belt mijn zus op. Zo heb je je telefoon al weer terug zegt ze.
De tamtam heeft aardig gewerkt, hoe weet jij dat nou weer vraag ik. Peter had haar opgebeld omdat we vaak samen op pad gaan, dus wel goed gedacht natuurlijk.
Wel grappig hoe snel zulke dingen kunnen gaan. En voorlopig kan ik nog wel een paar daagjes doorbrengen in de tuin bij Peter en Chantal maar wel leuk om te doen hoor zodat ze niet meteen weer vol aan de bak moeten als ze thuiskomen.
En onderweg kwam ik deze ooievaar nog tegen, op een net gemaaid weiland is altijd blijkbaar wel wat te eten te vinden.
Een geweldig verhaal. Kan iedereen overkomen en het is ook nog goed gekomen. šŖšŖ
Ja eind goed al goed…… was er wel blij om
Mooi dat er ook nog eerlijke mensen zijn.
En voor jou is dat natuurlijk bij de HEMA ….
Vrolijke groet,
Where else ??? haha š
Gelukkig zijn de meeste mensen eerlijk al lijkt het vaak niet zo. Want meestal lees je alleen over de slechte kant van de mens.
Ja hoor ik kom het nog regelmatig tegen dat mensen iets vinden of zo. De vervelende gevallen krijgen altijd meer aandacht.
Wat fijn dat jouw telefoon door een eerlijke vinder gevonden werd. Mijn dochter had een maand geleden dezelfde mazzel , fijn dat het nog voorkomt. De mijne heb ik nooit meer terug gezien.
Ik doe ook nooit spullen bij de telefoon, het ia al beroerd genoeg wanneer je die kwijt raakt, als er dan nog van alles in zit is dat extra lastig.
Ja ik ben vaak op stations en zo en dan wil ik liever niet mijn portemonnee te hoeven pakken en open te doen. Vandaar mijn pasjes in mijn telefoon. Die zit in mijn zak voelt ook veiliger aan.
M voor zakkenrollers en dan hebben ze nog een bonus ook. aar ja, telefoons worden ook steeds gewilde
Ja dat is wel zo maar dan hoef ik niet uitgebreid een tas open te doen weet precies hoe ik ben. rolt de helft er weer uit. Geen oog op mijn portemonnee. Dag portemonnee…..Mijn telefoon gaat sneller en zit in mijn broekzak dus voor mijn gevoel dan lastiger om te stelen.
Wat fijn dat er nog eerlijke mensen zijn,………. want wees eerlijk, dat wat jou overkwam kan iedereen gebeuren.
Nou zeker weten. Sterker nog de volgende dag stond ik bij de Hema een bakje te bestellen kwam er ook iemand een gevonden mobiel brengen…… Kwam me bekend voor……En zelf vond ik een bos sleutels.
Oh ja, bij bij zit mijn bankpas er ook in en mijn rijbewijs… Op zich zo handig, maar je moet hem niet ergens vergeten! Gelukkig weer terug!
Ja mijn ov chip en bankpas vind ik zo handig zodat ik niet steeds mijn portemonnee zeker op openbare dingen zoals stations hoef te pakken.
Ik dus ook… Heb mijn VISA card er inmiddels uitgehaald.. Leek me toch veiliger š
Daar had je geluk mee! Fijn dat het goed is gekomen. Hier zie ik de ooievaars in het voorjaar altijd meteen als de boer voor het eerst gaat maaien, ze zijn er als de raven bij.
Ja ik was blij dat ik hem weer terug had is toch weer een hoop gedoe om alles nieuw weer aan te vragen.
such a great information for blogger i am a professional blogger thanks
Je wordt oud!
Ben al oud en hoop het (in gezondheid) te worden …..;)