Denk dat doordat ik van mijn dorp af ging naar een andere school in een grotere plaats dat zoiets ook goed voor kinderen is. Ik werd er in ieder geval wel een stuk zelfstandiger van.
Op de lagere school woonde ik nog amper 200 meter bij de school vandaan dus dat was de dijk op, de dijk af en dan was ik weer thuis.
En nu had ik toch het gevoel dat ik wat van dat toezicht van altijd familie en bekenden die bij je op school zaten kwijt was.
Op een bepaalde manier toch mijn eigen gang gaan voelde goed.
Leuk om te lezen, zo voelde ik het ook! Je slaat je vleugels uit hè…
Nou ook bij opgroeien in de grote stad krijg je pas later de gelegenheid wat zelfstandiger te worden,in ieder geval ging dat bij mij zo!
Ja het zal misschien meer met de leeftijd te maken hebben dan met een grotere plaats hoewel gevoelsmatig was ik toch een beetje het toezicht van familie daar kwijt.