365 – 05 – 08

Mijn broer en zus zaten allebei ook nog op een plattelands jongerenvereniging die ieder jaar een feestavond had met dansen na en vooraf werd een toneelstuk gespeeld.
Mijn broer was altijd een van de toneelspelers en ik moet zeggen hij kon het goed en had altijd wel leuke rollen om te spelen.
Ze maakten zelf alle decors en kostuums en natuurlijk ging ik er ook naar toe, hoewel ik geen lid was van die club.
Iedereen mocht er komen op die avonden en het waren dan ook druk bezochte avonden en veel mensen kwamen eigenlijk meer voor het “bal na”.

toneelspelen

4 gedachten over “365 – 05 – 08

  1. Vroeger was er ook véél minder ander vertier zoals we nu allemaal wél hebben. , TV, computer om maar iets te nomen.Dat soort avonden was dus vroeger heel aantrekkelijk voor jongelui,, eigenlijk wel logisch!

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s