365 – 27 – 07

Het winkelcentrum waar wij graag naar toegingen had ook “’t Keldertje”, dat was inderdaad een kelderruimte onder de winkel waar singles en elpees verkocht werden.
En je kon daar luisteren naar muziek en het hoogtepunt een keer per week de top 40 ophalen van radio Veronica want dat was natuurlijk De Zender.
Iedereen wilde die hebben dus je moest er altijd wel op tijd bijzijn natuurlijk.
Kijken wie er op nr. 1 stond en wie er nieuw in de top 40 was.
En natuurlijk kende je alle muziek (nou ja alle) en kocht je ook een keer in de maand de “Muziekexpres” en “Popfoto”.

top40-1968Plaatje internet

8 gedachten over “365 – 27 – 07

  1. Tja, zo leerde ik manlief kennen. Ik was meer een fan van Popfoto. Daar stond ik ooit met fotootje in om correspondentievrienden te zoeken.

        1. O wat leuk, haha komt me bekend voor zo allemaal zeg. Ook dat laatste jaar ULO trouwens, er was daarna nog wel een soort veegklas of zo voor iemand die gezakt was. Gelukkig had ik dat niet nodig.

  2. Ik heb weinig meegekregen van de pop geschiedenis, had wél altijd de radio op pirtenzenders staan en kende daardoor de meeste nummers met uitvoerenden wel door de aan- en afkondigingen.

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s