Momenteel een beetje hangerig en moe, dan warm dan koud, mezelf een beetje in de weg zittend en op de bank hangend.
Toen ik jong was, was ik eigenlijk weinig ziek, wel de normale kinderziektes gehad denk ik maar ook dat weet ik niet zeker omdat mijn moeder echt niet meer weet wie wat nu heeft gehad eigenlijk.
Kan me alleen nog herinneren dat mijn amandelen geknipt zijn en een enkele keer dat ik oorpijn had en mijn oren gedruppeld werden met warme slaolie.
Dan mocht ik met een dekentje in de leunstoel liggen en werd ik een beetje verwend.
Beterschap!
Ach ja, toen wij als kind ziek waren kregen we altijd een beetje extra aandacht… Ik heb heel veel oorpijn en keelpijn gehad. Ik hoop dat je je intussen weer wat beter voelt, ik ben even met een inhaalslag bezig. Zeker je 365 dagen project :-).