365 – 08-05

De kamer poetsen, hoewel mijn moeder hulp heeft doet ze het toch zelf ook nog altijd net als vroeger.  Alles moet schoon zijn. Vrijdag was altijd de dag dat mijn moeder de kamer deed. Alles ging van zijn plaats en werd geveegd, gestofzuigd en schoongemaakt. En dan in het voorjaar ook nog natuurlijk de grote schoonmaak daarbij.
Alle kleden en matten naar buiten, de bedden werden buiten gelucht en geklopt al het winterstof werd verwijderd. De kleding gelucht. Dagen dat we liever een beetje uit de buurt bleven eigenlijk.
Waar we wel mee moesten helpen altijd waren de dekens uitkloppen.

schoonmaken

 

9 gedachten over “365 – 08-05

    1. Dank je wel, ja het is een uitdaging die ik met mezelf aangegaan ben en er komen steeds meer dingen naar boven dat is wel grappig er van. hoop het inderdaad een jaar vol te kunnen houden.

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s