365 – 26 – 09

Vandaag met mijn oudste zus in gesprek en toen kwam het op petticoats, die droegen we vroeger onder rokken en jurken.
Je kon ze kant en klaar kopen van tule maar mijn moeder maakte ze zelf van stof, lagen stof die dan gesteven werden en zo bleef ook je jurk uitstaan. Dat was blijkbaar goedkoper dan die in mijn ogen veel mooiere van tule.
Nooit mijn ding geweest moet ik zeggen die petticoats, mijn oudste zus wel, die droeg echt al jong van die hoge hakken en wijde rokken en jurken daarboven. Mijn voorkeur was meer makkelijke schoenen en kleding.

Jannie petticoat

 

Mijn zus met petticoat…….

2 gedachten over “365 – 26 – 09

  1. Leuke foto! Ik kan me niet herinneren dat ik toen zelf ook een petticoat heb gehad… volgens mij was dat juist eerder dan in mijn tienertijd. Toen was het alweer een heel andere mode.

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s